AKTUÁLNĚ Z RETRO MUZEA NA STATKU

VŠE O BLÍŽÍCÍCH SE AKCÍ A VZPOMÍNKY NA AKCE Z MINULÝCH LET

BLÍŽÍCÍ SE AKCE

VÁNOCE NA STATKU

26.11.2022

Pro velký zájem o jedny vánoce více

Děkujeme těm, kteří u nás už byli minulý víkend a tuto krásnou tradiční akci si s námi užili. Vychutnali si a připomněli Vánoce, takové jaké bývaly. A pro ty, kteří to nestihli máme super zprávu, protože díky velkému zájmu, za který moc děkujeme budou Vánoce na statku ještě jednou a to v sobotu 26.11.2022 od 10 do 16 hodin.


Vánoce v listopadu ? Ne, nezbláznili jsme.

Připomínáme si Vánoce, takové jaké byly v retro duchu a to každý rok. Nalaďte se u nás na tu pravou voňavou atmosféru.

Otevřeno budeme mít od 10 do 16 hodin a to v sobotu 26.11.2022

Budete si moct prohlédnout muzeum za poslechu krásných českých koled. Udělat parádní retro fotky v připraveném fotokoutku, ze kterých si doma můžete vyrobit vánoční přání pro své blízké. Připravené budou i dílničky, takže si od nás odnesete nejen vzpomínky, ale i vlastní výrobky. A tradičně nebude chybět ani teplý nápoj, který neodmyslitelně patří nejen k době vánoční, ale především k zimě, která je už za dveřmi. 

Pokud potřebujete navodit tu správnou atmosféru na pečení, tak se k nám zastavte a uvidíte jak vám Vanilkové rohlíčky a Linecké budou lítat pod rukama. Načerpáte inspiraci na dárky pod stromeček a to třeba i v podobě dárkové vstupenky pro své blízké, která je k zakoupení na pokladně muzea. 

Budeme se na vás všechny moc těšit, tak se určitě zastavte. 

Pro více informací nás sledujte na facebooku  a instagramu

nedávno u nás proběhlo 

SETKÁNÍ NA STATKU

20.8.2022

Toto datum si poznamenejte do kalendáře a v sobotu 20.8.2022 se za námi stavte.

Sraz veteránů

Není hezčí pohled a setkání než to, když se sejdou lidé se stejným zájmem. Proto nastartuje svého veterána a dojeďte k nám. Místo pro parkování přímo v areálu, vstup do areálu a k němu limča zdarma pro každého kdo přijede veteránem. Sejdete se s partou lidí, se kterou si budete mít určitě co říct. 

Sraz kočárků

Milé maminky, babičky, dámy, slečny, paní ... máte doma retro kočárek? Tak načechrejte peřinky a nezapomeňte ani na panenky, protože pro ty máme překvápko. Letos u nás bude stánek, kde budete moci pořídit nové šaty. A jako každý rok proběhne hromadná procházka s kočárky. Je to úžasná podívaná. 

6. ročník Setkání na Statku

Tradiční letní setkání na statku je plné zábavy a vzpomínek. Připomeňte si jaké bylo nakupovat za bony, které můžete využít v našem tuzexu, ale nebojte všeho máme dost. Oko potěšíte nejen prohlídkou muzea, ale i naší retro módní přehlídkou. Nezapomněli jsme ani poctivou českou kuchyni, a proto bude k dostání oběd jako od babičky, ale i lahůdky z grilu a udírny. 

Na své si přijdou i děti. Pro ty máme jako vždy připravené soutěže, hry a parádní pěna, o kterou se postarají hasiči. 

Pro více informací nás sledujte na facebooku  a instagramu

letní akce

SETKÁNÍ NA STATKU 

2021

Loňské setkání

V loňském roce jsme si letní setkání na statku užili v plné parádě i když s menšími opatřeními. Do módní přehlídky jsme zapojili i vás, návštěvníky, kteří si chtěli retro vyzkoušet na vlastní kůži.

2020

Covidové setkání

I když to začátkem roku a na jaře nevypadlo, tak se naštěstí letní setkání na statku uskutečnilo. Všichni včetně nás si to moc užili, přece jen v nelehké době to bylo betelný rozptýlení a zábava. 

2019

Přibyl fotokoutek

V roce 2019 jsme přidali prďácký fotokoutek, abyste si u nás mohli udělat fotky jako z dovolené. Konec konců pro mnohé je návštěva u nás v rámci dovolené. 

2018

Druhý ročník

Druhý ročník letního setkání na statku. Vypilovali jsme mouchy z roku minulého, přidali nové soutěže a hry jak pro dospělé, tak i pro děti.

zimní akce

vánoce NA STATKU 

2021

Konečně zase Vánoce 

Ovšem loni jsme si Vánoce na statku vynahradili a na vaše přání jsme akci protáhli na celý víkend, který jsme si s vámi moc užili. Děkujeme !

2020

Covidové Vánoce

Rok, který pro všechny zůstane v paměti na vždy. Bohužel s ohledem na vzniklá opatření se Vánoce na statku nekonaly. 

2019

Druhé Vánoce na statku

V tomto roce jsme doladili program a byli nadšeni z nově vzniklé tradice, která se vám i nám tolik líbí. 

2018

První Vánoce na statku

Rok, kdy to u nás vonělo cukrovím poprvé a díky vám všem se z toho stala naše tradice.